dlaczego podczas gry wylacza mi sie komputer

dlaczego podczas gry wylacza mi sie komputer

Paź 06
dlaczego podczas gry wylacza mi sie komputer

Chociaż ja czasami zrobić "w twarz" yer tańczyć po pobiciu mojego syna w Lego Star Wars, to w większości pozytywne doświadczenie dla każdego.

Plus, to znaczy, spędzam czas z nimi, kiedy oni mieli być inaczej strefowego się przed telewizorem.

Uczy im cierpliwości, umiejętności uczenia się i trochę filozofii. Kiedy moja 6-letnia córka spojrzała na mnie po coraz pobity źle w kolejnym wyścigu Viva Pinata i powiedział: "To jest w porządku, tato, byłem trochę szybciej, tym razem!" Wiedziałem, że jestem na coś.

Uczy je, aby grać razem. Mój 8-letni syn uczy się pomóc siostrze się nieco. Moja córka dowiaduje się, że jej brat nie jest czysto poświęcony farting w jej kierunku, przy obiedzie.

Komputery nie są modą. Gdzieś, kiedyś, moje dzieci będą pracować w pracy, gdzie ich zdolność do poruszania się wokół rzeczy na ekranie jest (lub powinna być) brane za pewnik. Będą w stanie go obsłużyć.

dlaczego podczas gry wylacza mi sie komputer

Gry są zabawne. Broń Boże nasze dzieci powinny bawić się w rzeczywistości. Ale gdzieś pomiędzy krótkowzrocznych standaryzowanych testów i "No Child Left Behind" Chcę, aby upewnić się znaleźć kilka źródeł radości w ich życiu. Gry są fajne!

Geek jest nowy super. Mówiąc o chłodnym, gdzie w ciągu ostatnich 15 lat poszedłem od bycia przegranym maniakiem do chłodnego geek. Łał. Moje dzieci zasługują na szansę na wszystkich gorących randek w liceum. Dobrze. Moja córka właściwie nie, bo będę mordować każdego, kto kładzie rękę na nią. Ale masz pomysł.

Życie emuluje gry wideo. Interfejs w 777 przypomina grę wideo. Nie na odwrót. Jeśli uważasz, że to zbieg okoliczności, że nie zwraca uwagi.

To lepsze niż telewizja. Widziałeś niektóre CRUD w telewizji w tych dniach? To wysysa mózgi swoich dzieci . Gry wideo wymagają, aby dzieci podjąć działania i reagować na to, co widzisz.

Utrzymuje je zajęty. Ci z Was, którzy nie są rodzice, nie krępuj się krzywić i osądzanie.
Artykuł dzięki: