dlaczego gry na gry pl nie dzialaja

dlaczego gry na gry pl nie dzialaja

Gru 10
dlaczego gry na gry pl nie dzialaja

Uraz często ogranicza oddychania w okolicy klatki piersiowej, utrzymując tlenu od reszty ciała. Mając dziecko doświadczać pełniejszy i głębszy oddech, który odżywia większy obszar ciała jest jako interwencja. W oddychaniu przez nos sprzęga część układu nerwowego, które pomaga spokojny i odpoczynek, podczas oddychania przez usta sprzęga część układu nerwowego odpowiedzialnego za przyspieszonego rytmu serca i ciśnienia krwi. Można przekierować oddech dziecka w bardzo prosty sposób, tak odczuwają większe poczucie łatwości.

5.Podtrzymywanie umiarkowanie ciche, bezpieczne miejsce w domu, w którym dziecko może żyć i pracować spokojnie jak to możliwe. Głośna muzyka i dźwięki, zwłaszcza wrzeszczeć, można utrzymać poziom pobudzenia w szoku dziecko bardzo wysoki. Przechowywać wiadomości telewizyjne oraz inne niepokojące historie i obrazy z dala od zainteresowania dziecka.

6.Okres wysoki poziom pobudzenia urazami dzieci wymagają zdecydowanych jeszcze elastyczne limity i granice, które pozwalają im pewną ilość miejsca do poruszania się. Chociaż oni przetestować te granice z różnych trudnych zachowań, czego naprawdę pragniesz jest powstrzymywanie który ogranicza zapewnić. Konsekwentnie stosują ten sam skutek dla tego samego zachowania. Bardziej gnębiły dzieci mogą dokładnie przewidzieć, co się stanie, jeśli zachowują się w określony sposób, tym bezpieczniej przyjdą czuć się w ich otoczeniu.

7.You nie może pozytywnie potwierdzić swoją traumę dziecka zbyt wiele. W celu rozwijania poczucia kompetencji, wartości, wartości, dumy, satysfakcji i siły, dzieci muszą otrzymać pozytywny uznanie. Konsekwentnie nagradzać swoje dziecko do pożądanych zachowań, z uśmiechem, uściskiem i zachęcający słowa.

time-out 8. Za pomoca inteligentnie, a ostatecznie z powodzeniem uczy się najpierw, a potem dziecko połączyć się z doznań cielesnych, aby wykorzystać je jako sygnały.
Artykuł dzięki: