dlaczego gry na androida nie dzialaja

dlaczego gry na androida nie dzialaja

Wrz 30

dlaczego gry na androida nie dzialaja Rozważmy dziecko, która wygląda walk, używając swojego ciała i twarzy zastraszać, grozić i prowokują. Pomyśl o dziecko, które patrzy na ludzi podejrzanie i często skarżą się, że ludzie patrząc na niego śmieszne, próbując rozpocząć walkę z nim. Są to dzieci, które są overaroused, który zostanie doceniony, a którzy są bardziej oczywisty traumie.

Alternatywnie, należy pomyśleć o dziecku, które dał w górę. Ten, który nie wydaje się już starać , który siedzi przy biurku, twierdząc, że jest znudzony lub nie obchodzi, albo nic się liczy, albo po prostu nie ma nic lubi. Obraz dziecka, który został wycofany z przyjaciółmi, nauczycieli lub innych osób dorosłych, który wygląda jak stara się zniknąć. Jest to student, który jest underaroused lub oddzielone. Może on patrzył tępo, jawie, patrzeć przez ciebie, nie słyszy, co mówisz, lub zapomnieć, co właśnie powiedziałem.

Niektóre gnębiły studenci mogą wykazywać jeden lub drugi wzór odpowiedzi w większości przypadków, a inne mogą być wyświetlane oba w różnych okresach czasu w ciągu tego samego dnia. Niektóre dzieci przemian zamykając całkowicie, gdy coś wyzywa ich i wyskakując z ich siedzibą szukać walki bez wyraźnego powodu. Mogą one naprzemiennie wpatrując się tępo przez kilka minut w czasie, marzeń, a następnie oskarżając ich rodzeństwo lub kolegów patrzenia na nich zabawne i grożąc im gwałtownie.

dlaczego gry na androida nie dzialaja

Dodatkowe objawy podmiotowe i przedmiotowe traumatyzacji przedstawiają się następująco:

lęki, niepokoje, obawy, niepokój, myśli Zagłady psychosomatycznych dolegliwości (ból brzucha, ból głowy, bóle / bóle) nieuwaga, rozpraszanie, trudności z koncentracją, mylić oszołomiony marzenia, Spacey, "unoszące się przez całe życie" jakości, doświadczenia poza ciałem furia zachowań łatwo zdenerwowany, trudno uspokoić, nadmierna złość płacz, gniew, agresja, przemoc, zagraża i / lub atakuje innych zachowań selfinjurious (cięcie, okaleczenie, grozi / prób samobójczych) przetwarzanie trudności, uczenie się i zachowuje informacje trudności pobierania informacji już nauczyli kompulsyjne zachowania (nadmierne mówienie, uderzając inne) zaburzenia odżywiania (spożywanie zbyt dużo lub zbyt mało) zaburzenia snu (koszmary, we śnie, lęki nocne) zachowania attentionseeking zaburzenia lękowe (fobia szkoła, lęk separacyjny, OCD, ataki paniki) zachowania ADHDlooking (nie można usiedzieć, nie może się skoncentrować, "mrówki w spodniach") Rekonstrukcja traumy (obsesyjne myśli dotyczące pistoletów / śmierci; Wygląda na walkach i / lub niebezpiecznych sytuacji, nieustraszony, podżega kar) trudna do prowadzenia, unika lub odmawia pracy perfekcjonistą, sztywne, nieelastyczne (duża rozstrój nad małymi błędami) moczenia nocnego (nawilża spodnie) encopresis (gleby koszulki) selfmedicates (wącha klej , pali marihuanę) znęca lub jest "kozłem ofiarnym" nadmierne przywiązanie łatwo zaskoczony i poruszony jumpy rozdrażnienie i wycofane z rodziną i przyjaciółmi smutny, apatyczny, zmniejszenie aktywności ekstremalną wrażliwość na światło i dźwięk aktorstwo seksualnej z obawy przed wariuje

Artykuł dzięki: