dlaczego gry komputerowe uzalezniaja

dlaczego gry komputerowe uzalezniaja

Lip 30

Nie pozwalaj dziecku odizolować. Uzdrawianie odbywa się we wspólnocie z innymi ludźmi, którzy przypominają nam, że nie jesteśmy sami i że razem możemy uzyskać przez wszystko.

3.Help ukierunkować swoje dziecko do świata wokół niego. Szoku ludzie mają tendencję, aby przejść do ciemnych, wewnętrznych miejsc, które tylko wzmacniają ich cierpienie. Chociaż jest na zewnątrz w przyrodzie może być bardzo zaradni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, mają dziecko rozejrzeć i zauważyć, co jest wokół niego. Zagraj w prostą grę o nazwie "Widzę, słyszę, czuję", podczas których na zmianę nazewnictwa coś widzisz, co słyszysz, i coś, co czujesz wewnątrz ciała. Na zmianę raportowania fizyczne odczucie można zauważyć w organizmie, takich jak ciepło, zimno, jumpy, spokój, mocno, napięta, spokojny, mocny, słaby, solidna, bzdurny, etc.

Po dziecko zgłasza uczucie, szczególnie niemiłe, zachęcać go, aby skupić się na odczuciu aż zmieni. To zawsze działa bez konieczności aby tak się stało. Jeśli nieprzyjemne uczucie trwa dłużej niż minutę lub dwie bez zmiany, wystarczy mieć dziecko orient do świata wokół niego ponownie i uczucie zmieni (więcej szczegółów na temat tego ważnego procesu gojenia, należy przeczytać: "Dlaczego uczniowie Underachieve: Co Nauczyciele i rodzice mogą zrobić ", strona 123, 124).

4.In urazu, ludzie tracą grunt - poczucie więzi do siebie, do ziemi, do przyrody i do innych ludzi. Pomóż dziecku przywrócić poczucie ziemi poprzez jego lub jej usiąść w fotelu ze swoim stóp mocno obsadzone na podłodze. Wyraź swoją zawiadomienie dziecko jak on lub ona jest obsługiwany przez fotelu i podłodze. Niech zlokalizować swoje położenie środka ciężkości w obszarze brzucha poprzez ich umieszczenie ich ręce na brzuchu i skupić się na swoim oddechu. Zachęcaj dziecko, aby wypełnić swój brzuch z powietrza jak on lub ona bierze głęboki wdech przez nos.
Artykuł dzięki: