dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Paź 12
dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Gdy mamy wpływ na traumatyczne wydarzenie, stajemy się przytłoczony – nie tylko psychicznie, lub w naszym umyśle – ale fizjologicznie, jak również, w naszym organizmie. Podczas przerastają stajemy regulowane najstarszej części naszego mózgu, która nadpisuje nasz nowsze, bardziej racjonalne, poznawcze mózgu skupić się wyłącznie na przetrwanie. To [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] właśnie ta część mózgu, naszego starego mózgu, która musi być bardziej zaangażowane w proces terapeutyczny w celu leczenia do pracy w długim okresie.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Poprzez język doznań – nie myśli i uczucia, ale wrażeń -to staje się możliwe, aby angażować się nasz stary mózg. Gdy dodamy ciało i jego fizyczne odczucia na terapię, uraz może być uzdrowiony.

Wszechobecny widok w wyniku powszechnie stosowanych medycznego modelu jest to, że objawy stresu pourazowego stanowić całe życie zaburzenia, które mogą być zarządzane za pomocą leków i terapii. Nie o to chodzi. Widziałem na własne oczy, jak te naturalne jeszcze trwałe reakcje na traumatyczne wydarzenie można wyleczyć, gdy ciało i jego doznania są zintegrowane leczenie.

JAK MOŻNA pomóc dziecku

dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Poniższa lista wyszczególnia wiele rzeczy możemy zrobić, aby pomóc uzdrowić pourazowego stresu naszego dziecka:

1.First rozpoznać, że twój stan wewnętrzny całkowicie wpływa stan wewnętrznego dziecka. Dzieci pochłaniają energię, spokój lub niepokój, ich rodziców i innych dorosłych jak gąbka wchłania wodę. Uznają, że własne nierozwiązane traumy mogą uzyskać wyzwolone przez doświadczenie twojego dziecka i spowodować, aby mieć niespokojną stan wewnętrzny, który będzie zakłócać zdolność dziecka do leczenia. Uzyskaj pomoc, której potrzebujesz dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół lub profesjonalnego, w razie potrzeby, więc możesz być spokojny i dobrze wyposażone dla Twojego dziecka.

2.Surround dziecku czuły bliskich, którzy będą działać jako wspólnota uzdrowienia dla niego.
Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]