dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Paź 12
dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Gdy mamy wpływ na traumatyczne wydarzenie, stajemy się przytłoczony - nie tylko psychicznie, lub w naszym umyśle - ale fizjologicznie, jak również, w naszym organizmie. Podczas przerastają stajemy regulowane najstarszej części naszego mózgu, która nadpisuje nasz nowsze, bardziej racjonalne, poznawcze mózgu skupić się wyłącznie na przetrwanie. To właśnie ta część mózgu, naszego starego mózgu, która musi być bardziej zaangażowane w proces terapeutyczny w celu leczenia do pracy w długim okresie.

Poprzez język doznań - nie myśli i uczucia, ale wrażeń -to staje się możliwe, aby angażować się nasz stary mózg. Gdy dodamy ciało i jego fizyczne odczucia na terapię, uraz może być uzdrowiony.

Wszechobecny widok w wyniku powszechnie stosowanych medycznego modelu jest to, że objawy stresu pourazowego stanowić całe życie zaburzenia, które mogą być zarządzane za pomocą leków i terapii. Nie o to chodzi. Widziałem na własne oczy, jak te naturalne jeszcze trwałe reakcje na traumatyczne wydarzenie można wyleczyć, gdy ciało i jego doznania są zintegrowane leczenie.

JAK MOŻNA pomóc dziecku

dlaczego gry komputerowe sa szkodliwe

Poniższa lista wyszczególnia wiele rzeczy możemy zrobić, aby pomóc uzdrowić pourazowego stresu naszego dziecka:

1.First rozpoznać, że twój stan wewnętrzny całkowicie wpływa stan wewnętrznego dziecka. Dzieci pochłaniają energię, spokój lub niepokój, ich rodziców i innych dorosłych jak gąbka wchłania wodę. Uznają, że własne nierozwiązane traumy mogą uzyskać wyzwolone przez doświadczenie twojego dziecka i spowodować, aby mieć niespokojną stan wewnętrzny, który będzie zakłócać zdolność dziecka do leczenia. Uzyskaj pomoc, której potrzebujesz dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół lub profesjonalnego, w razie potrzeby, więc możesz być spokojny i dobrze wyposażone dla Twojego dziecka.

2.Surround dziecku czuły bliskich, którzy będą działać jako wspólnota uzdrowienia dla niego.
Artykuł dzięki: