dlaczego gra wstepna jest wazna

dlaczego gra wstepna jest wazna

Sty 14

dlaczego gra wstepna jest wazna Zapraszam do być rodzajową, jak chcesz, to jest to doświadczenie uczenia się mimo wszystko.

Teraz, że masz pomysł, że # 146; s razem z miąższem go. Don # 146; t martwić o technologii lub fakt, że może nie wiedzieć, jak właściwie wdrożyć gra jeszcze, po prostu weź sobie trochę papieru i ołówek i szaleją z pomysłami. Opisać główne postacie, Gra, cele, interakcje , historię i odwzorowań przycisków, wszystko można myśleć. Upewnij się, że masz wystarczająco szczegółowo tak, że ktoś może przeczytać notatki i grać w grze w głowie ze względną dokładnością. Zmiana projektowania gier w procesie kodowania jest prawie zawsze zły pomysł. Po nim # 146; s zestawu, powinien on pozostać ustawiony do fazy szczypanie (I # 146; ll przejść do tego później) albo # 146; re mogą wejść # 145; rozwoju cholery # 146 ;, gdzie projekt i idzie dalej; coraz więcej pracy odbywa się coraz mniej wyników.

Pod koniec tego okresu swojego stworzenia gry, powinny być spełnione następujące wymagania:

dlaczego gra wstepna jest wazna

-Znaki S i ewentualnie szkic lub dwa (czy są to statki kosmiczne, żółte koła, samochody i książę ciemności królestwa Falgour, trzeba wiedzieć, kto lub co gracz będzie, a kto; pisemnego Zarys gra # 146 będą rywalizować)

-Pisemna Zarys historii (jeśli jest tylko jedna, ta ISN # 146; t zbyt istotne dla # 145; Space Invaders # 146; lub # 145; # 146 ;, Tetris, ale dla # 145; Uber Quest: przygoda AWESOMENESS # 146; it # 146; s naprawdę dobry pomysł)

-Opis gry, w formie pisemnej lub storyboarded. Storyboardy są wizualne reprezentacje idei. Narysuj swoje postacie w działaniach, ze strzałkami wskazującymi przepływ akcji i krótkich pisemnych opisów wyszczególnieniem zdarzeń występujących w obrazie (bo niektórzy z nas aren # 146; t fantastycznych artystów i nasze obrazy mogą być trochę # 133; pole do interpretacji # 133;)

Artykuł dzięki: