dlaczego gry zacinaja sie na laptopie

dlaczego gry zacinaja sie na laptopie

Paź 15
dlaczego gry zacinaja sie na laptopie

Bądź ostrożny o przyjęciu przez całe życie etykiet i recept na leki. Istnieje wiele alternatywnych porozumienia i zabiegi, które dają większą nadzieję i mają znacznie mniej skutków ubocznych.

Więcej pomysłów i zrozumieć, dlaczego są one pomocne, proszę przeczytać: "Dlaczego uczniowie Underachieve. Co Nauczyciele i rodzice mogą zrobić" Strony 143-148 kulminacyjnym tego, co jest ważne, aby nie zrobić z szoku dziecko (choć ta sekcja jest częścią rozdziału dotyczącego psychicznie (ED) studentów, fakt, że traumy dzieci i studenci ED reagować w podobny sposób niektóre czas nie oznacza to, że dziecko jest ED).

WNIOSEK

dlaczego gry zacinaja sie na laptopie

Mam nadzieję, że ten przewodnik stało się jasne, że jeśli chcemy wyleczyć uraz, język wrażeń nie mogą być ignorowane. Traumatyczne wydarzenia są doświadczeni i przypomnieć nie tylko przez naszych poznawczych umysłu, ale także przez nasz mózg i ciało. Im dłużej będziemy angażować się tylko poznawcze umysłu w procesie uzdrawiania, co jest, co robimy, gdy wyślemy nasz szoku dziecko do grupy zarządzania gniewu lub tradycyjnej rozmowy terapeuty, tym dłużej uzdrowienie nie odbędzie się - zwłaszcza w dłuższej perspektywie , Może to rzeczywiście stworzyć więcej szkód, niż nam się wydaje. Nowe spojrzenie bez zdolności organizmu do realizowania może skonfigurować niespokojnych dzieci do poczucia większej porażki, wstydu i bezradności, bo teraz lepiej poznać, ale okaże się, że nadal nie można zrobić lepiej. Bez względu na to, co ich poznawcze umysłu myśli, jest to możliwe, ich organizm nie brał udziału w procesie leczenia, a zatem nie mogą fizycznie znieść uczucia i odczucia bólu i dyskomfortu, że ich codzienne życie wywołują.

© Regalena Melrose, Ph.D. 2009

Artykuł dzięki: