dlaczego gry sie minimalizuja

dlaczego gry sie minimalizuja

Gru 08
dlaczego gry sie minimalizuja

Każdy rodzic powinien utrzymać oko na swoje dziecko, które co i jaki rodzaj aktywności on lub ona robi w Internecie. Zawsze należy zamieszkują zachować kopię zapasową swojej wszystkich ważnych informacji lub danych.

Świadomość dobrze znanych ataków na użytkowników (ataki inżynierii społecznej):

dlaczego gry sie minimalizuja

Phishing / Fałszywe strony logowania: Ta funkcja służy do atakowania umysł człowieka. Ogólnie w tej metodzie atakującego sprawia stronę dokładnie tak jak każdy z organizacji. Na przykład Atakujący sprawia strony logowania twarzy książki dokładnie tak jak prawdziwe oblicze strony książka logowania. Ale jego adres będzie zupełnie inaczej jak to dziś ludzie nie zwracają większą uwagę na zawartość jak faacebook.com lub facebo0k.com i po prostu zalogować się na swoje konto. W tym przypadku phishing lub fałszywe strony logowania pozwala atakującemu na zdobycie identyfikatory e-mail i hasła użytkowników. Raz ciężka praca, ale po to, że daje masowych nazwy użytkownika i hasła do atakującego.

dlaczego gry sie minimalizuja

Programy sztuczne W ataku fałszywych programów, które mogą być generowane w postaci plików wykonywalnych. Rozplanować, projekt programu i nazwa programu jest tworzony w taki sposób, że może to zająć miejsce w ludzkim umyśle. Jeżeli zostanie wydana w użyciu będzie prosić do uwierzytelniania w czasie jednej i będzie prosić o ID i hasło danego konta. Użytkownik zapewnia go do oprogramowania, a on / ona rzeczy teraz on / ona jest w stanie korzystać z oprogramowania. Ale to nie nastąpi tak. Po hasłem Id są dostarczane do oprogramowania będą natychmiast wysłany do atakującego lub twórca tej fałszywej narzędzia iw ten sposób zostaje naruszona. Istnieje wiele narzędzi dostępnych w Internecie, takich jak Yahoo, Gmail hakera hasłem hakera, a zarezerwować twarzy hakera.

Keyloggery: keyloggery są stosowane na całym świecie technika postęp teraz dzień za włamanie poufnych informacji.
Artykuł dzięki: