dlaczego gry online nie dzialaja na tablecie

dlaczego gry online nie dzialaja na tablecie

Sie 13
dlaczego gry online nie dzialaja na tablecie

18 powodów, Niech moje dzieci grania w gry wideo

Nazywam się Ian, a ja niech moje dzieci grają w gry wideo. Nie powiedziałem tego.

Dorastałem w latach 1970 i 1980 grających pierwszych gier wideo na naszej planecie: Pong, Space Invaders i tej głupiej 2-wymiarowej arial gry Dogfight na Atari 2600. W 1990 spędziłem wolny czas grając R i typu Street Fighter jako terapia w szkole prawniczej. Jestem w skrócie, żywotność gry wideo geek.

dlaczego gry online nie dzialaja na tablecie

Nie wystarczy przeciągnąć moje dzieci przed konsolą i zostawić je w spokoju, choć. Myślałem długo i uważnie przed pozwalając im spróbować gry wideo. Oto niektóre z moich procesu myślowego:

Wszystkich swoich przyjaciół zabawy. Kiedy dorastałem, nie wolno mi było oglądać niektóre programy telewizyjne, ponieważ moi rodzice nie chcieli mi narażone na przemoc. Więc mam narażone na przemoc na boisku, a nie przy 30 Playmates zaczął mnie okładać, bo była tak kiepska. Moje dzieci będą w stanie pokonać wszystkich swoich przyjaciół na Viva Pinata przegrany.

To czyni z nich mądrzejszy. Tak, ty mnie usłyszał. Nie obwiniaj gry wideo, jeśli Twoje dziecko okazuje się być kretynem. Odpowiednie gry wideo zapewniają dzieciom nowy sposób, aby poprawić swoje umiejętności czytania, pobudzają kreatywność i nauczyć dzieci podstawowych umiejętności obsługi komputera, a jednocześnie są one zabawy. Zdradliwy.

dlaczego gry online nie dzialaja na tablecie

Nie jestem kompletnym kretynem. Nie będę się zaparkować dziecko przed komputerem przez 4 godziny dziennie i pozwolić im grać Conan online z nie wiadomo które pedofile. I zarządzać swoim czasem i gry grają.

Gry wideo utrzymania dzieci z dala od kłopotów. "Brak papierosy do mnie. Muszę iść pokonał Johnny'ego w Mario Kart". Ok, więc nie ma dzieciak faktycznie powiedzieć, że, ale masz pomysł.

Gramy razem. ŁAPANIE TCHU. I faktycznie rzeczy. Z moich dzieci. Na komputerze.
Artykuł dzięki: