dlaczego gry nie dzialaja na windows 8

dlaczego gry nie dzialaja na windows 8

Sie 31

dlaczego gry nie dzialaja na windows 8

Łamanie Cukier Addiction- pokonać apetyt i stop objadania

Wbrew temu, co wielu ludzi wierzy, cukier może być tak wciągająca, jak każdy lek. Podczas szczęście nie może umrzeć z przedawkowania w sprawie cukru, na pewno mogą być uwięzione w potężnym uzależnieniem od cukru, które można znaleźć prawie niemożliwe do złamania i że może podjąć poważne piętno na zdrowie w ostatnich latach.

dlaczego gry nie dzialaja na windows 8

W rzeczywistości uzależnienia jest złożonym zjawiskiem, z udziałem komponentów zarówno fizjologicznych i psychologicznych. Kiedy odpowiedzieć na pragnienia cukru poprzez spożywanie cukru, neuroprzekaźnika dopaminy jest uwalniany w mózgu w taki sam sposób, że niebezpieczne i uzależniające leki powodują dopaminy być zwolniony. Dopamina jest zaangażowany zarówno w dostarczaniu nam z tych małych szuwarów przyjemności, które sprawiają, że życie się opłaca, ale również powoduje, że mózg zainicjować ruch w kierunku rzeczy, które dają nam tej przyjemności.

dlaczego gry nie dzialaja na windows 8

To pomaga wyjaśnić, dlaczego wszystko, co jest przyjemne potencjalnie mogą być także uzależnia. Jeśli chcesz przełamać swoje uzależnienie od cukru, ja też zaleca dwutorową strategię. Z jednej strony trzeba radzić sobie z psychologicznym boku swojego uzależnienia, ale trzeba także pomyśleć o tym, jak zmniejszyć apetyt fizjologicznie, robiąc rzeczy, które pomogą dokonać zdrowych zmian do chemii mózgu.

Jednym z najbardziej szkodliwe aspektów uzależnienia od cukru jest to, że można go łatwo sprzyjać objadania się w ogóle. Wielokrotnie zużywających duże ilości cukru może spowodować system insuliny, by stać się nieco reaktywne i niestabilne. Spadki poziomu cukru we krwi powodują ogólne głodu, i mają tendencję do pchania apetyt, aby dostać się spod kontroli. Obecność lub nieobecność uzależnienie od cukru może również sprawić, że różnica między byciem w stanie kontrolować swoje nawyki żywieniowe i jest całkowicie poza kontrolą

Artykuł dzięki: