dlaczego gry nie dzialaja na windows 7

dlaczego gry nie dzialaja na windows 7

Gru 18

Mam walczył z dzikim uzależnienia od cukru ja, uzależnienia, które czasami myślałem, że nigdy nie pokazał. Dosłownie wykorzystywane do łamania się potem, kiedy nie dostać mój dylemat cukru. Na wysokości (a może powinienem powiedzieć 'głębokości!) Mojego uzależnienia, byłam zużywając około dziesięciu batony dziennie. Nie mogłem się powstrzymać. Ale w końcu pokonałem mojego uzależnienia iw ten sposób zyskał kontrolę nad moim apetytem. Poszedłem od myślenia o prawie cukru stale dbając o nim w ogóle. Teraz jem słodkie rzeczy od czasu do czasu, ale nie obsesyjnie. A kiedy znajdę się zbyt czasochłonne ponownie słodkich rzeczy, jak ja czasem zrobić, korzystając z technik Mam zamiar podzielić się z wami, aby odzyskać kontrolę.

Istnieją dwa bardzo ważne rzeczy można zrobić, że będzie biochemicznie zmniejszyć apetyt na cukier. Jeśli masz ciężkie i niekontrolowane uzależnienia od cukru (czujesz, że masz go jeść codziennie i nie może wydawać się dobrowolnie zatrzymanie), radzę robić obu tych rzeczy, przez co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem wyciąć cukru.

Te dwie rzeczy są:

Jedz owoce codziennie

Wybierz odpowiedni rodzaj ćwiczeń

Chociaż obie te rzeczy może wydawać się trudne samo w sobie, nie są one tak trudne, jak brzmią.

Po pierwsze owoce: jedzenie dobrej wielkości miskę sałatki owocowej codziennie przez kilka tygodni będzie naprawdę pomóc zmniejszyć chęć na cukier. Owoce zawierają fruktozę, formę cukru, która jest metabolizowana wolniej niż zwykłe cukier stołowy (fruktoza) i dlatego często prowadzi do bardziej równomiernego poziomu cukru we krwi. Wyrafinowana fruktozy w sobie wydaje się być gorsze dla zdrowia niż zwykłego cukru, więc nie ulec pokusie, aby kupić worki z nim i dodać go do swojej kawy. Ale świeżych owoców jest w przeważającej mierze dobre dla zdrowia, a na pewno pomoże Ci pokonać uzależnienie.

Artykuł dzięki: