dlaczego gry nie dzialaja na komputerze

dlaczego gry nie dzialaja na komputerze

Gru 30

Jak Can Beat otyłości w społeczeństwie

Otyłość jest coraz większy problem w naszym społeczeństwie i to nie wygląda jak to będzie się lepiej w ciągu najbliższych lat.

Chociaż świat obudził się zagrożeń związanych z otyłością wciąż większość kultur zachodnich wydaje się być coraz większe i większe.

Problem otyłości może spoczywać fast food staje się akceptowaną częścią diety wielu ludzi, może leżeć ze wzrostem popularności gier komputerowych / konsolowych to oznacza, że ??dzieci spędzają mniej czasu grając na zewnątrz, ale w rzeczywistości jest to mieszanka wielu rzeczy.

Jedno jest pewne i to, że musimy coś zrobić szybko, w trosce o zdrowie naszych dzieci i dla naszego własnego zdrowia.

Społeczeństwo sprawia, że ??zbyt łatwo nam powiedzieć tak pokusie, reklamy fast foodów w telewizji jest akceptowanym elementem życia choć wytyczne są wprowadzone w celu ograniczenia ilości reklamy tych produktów, które zapoznaj się z naszą ofertą są ukierunkowane zasadniczo na dzieci, na przykład w oferta hamburgera i zabawki z restauracji typu fast food. Około jedna czwarta dzieci są obecnie uważane za otyłych w Wielkiej Brytanii oraz dane dotyczące Ameryki są znacznie gorsze. Rządy mogą i muszą zrobić więcej w celu ograniczenia otyłości.

Istnieje wiele kultur, które są tradycyjnie bardziej zatwierdzające (w różnym stopniu) z otyłością, w tym jakiejś afrykańskiej, arabskiej, indyjskiej i kultur Pacyfiku. Ale trzeba też rozważyć rozpoczęcie dzieciństwie otyłość to problem społeczny, i podjąć działania już teraz.

Otyłość jest na wzrost w naszym społeczeństwie, ponieważ nie tylko jest jedzenie obfite, ale nie tak rodzaj żywności jest bogaty jak ten dla wielu dzieci aktywność fizyczna jest opcjonalne. Ale na tym polega problem, grubsze nasze dzieci się mniej chcą wykonywać, to błędne koło.

Coraz więcej badań nad otyłością dzieci, na przykład, łączy takie rzeczy jak metę szkolnym, przy obecnych wysokich poziomów tej choroby.
Artykuł dzięki: