dlaczego gry komputerowe sa popularne

dlaczego gry komputerowe sa popularne

Lis 06
dlaczego gry komputerowe sa popularne

Nie ADHD, nie dwubiegunowe, nie uczy Niepełnosprawność - Trauma

Istnieje wiele objawów, które pozwalają nam znać, kiedy nasze dziecko zostało szoku. Jak ich przeglądu, staje się oczywiste, że wiele z nich jest częścią innych powszechnie zdiagnozowanych problemów, takich jak ADHD, zaburzenia dwubiegunowe, depresja. To stało się poważnym problemem w dziedzinie medycyny, zdrowia psychicznego i edukacji. Dzieci są błędnie i przepisał nieskutecznych leków, które często nie działa, ponieważ oryginalna diagnoza była zła. Mam nadzieję, że więcej rodziców z nauki o urazie i jego wpływu na funkcjonowanie dzieci w domu iw szkole, będziemy powstrzymać błędnej diagnozy i stosowania leków, które doznały uszczerbku w wielu naszych dzieci.

Po szoku, dwa różne wzorce reagowania na środowisko pojawiać. Niektóre dzieci pojawiają się hiper i bardzo drażliwy - to overaroused wyglądający wzór - podczas gdy inne dzieci wyglądają zamknięte, wycofane lub dysocjacji - jest underaroused wyglądający wzór. Czy overaroused lub underaroused, kluczem do zrozumienia traumą dzieci jest, aby wiedzieć, że ich system nerwowy jest nieuregulowana i niezrównoważona. Jest na chodzie wysokie i nawinięte ciasno.

Jeden przeżył uraz opisane dychotomię undersarousal w ten sposób: "Czujesz się jak kaczka Siedzisz na wodzie wszystkie Regal ale jesteś pedałowania jak cholera spodu.". Kolejny uraz przeżył powiedział, że z underarousal "To tak, jakby twoje ciało zatrzymuje się, ale twoje wnętrzności ruszać". Underaroused wzór tylko wygląda przeżył uraz jest spokojne i mniej pobudzony niż w przypadku overaroused wzorca. Wewnątrz jednak system nerwowy jest tak samo chodzie.

Overarousal często wygląda dzieci straciło kontrolę nad sobą, a underarousal wygląda dzieci zrezygnowało. Wyobraźcie sobie dziecko, które jest stale wstawania z fotela, starając się zaangażować w sprawy innych ludzi, kładąc dłonie i stopy, gdy nie są potrzebne.
Artykuł dzięki: