dlaczego gry komputerowe sa popularne

dlaczego gry komputerowe sa popularne

Lis 06
dlaczego gry komputerowe sa popularne

Nie ADHD, nie dwubiegunowe, nie uczy Niepełnosprawność – Trauma

Istnieje wiele objawów, które pozwalają nam znać, kiedy nasze dziecko zostało szoku. Jak ich przeglądu, staje się oczywiste, że wiele z nich jest częścią innych powszechnie zdiagnozowanych problemów, takich jak ADHD, zaburzenia dwubiegunowe, depresja. To stało się poważnym problemem w dziedzinie medycyny, zdrowia psychicznego i edukacji.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Dzieci są błędnie i przepisał nieskutecznych leków, które często nie działa, ponieważ oryginalna diagnoza była zła. Mam nadzieję, że więcej rodziców z nauki o urazie i jego wpływu na funkcjonowanie dzieci w domu iw szkole, będziemy powstrzymać błędnej diagnozy i stosowania leków, które doznały uszczerbku w wielu naszych dzieci.

Po szoku, dwa różne wzorce reagowania na środowisko pojawiać. Niektóre dzieci pojawiają się hiper i bardzo drażliwy – to overaroused wyglądający wzór – podczas gdy inne dzieci wyglądają zamknięte, wycofane lub dysocjacji – jest underaroused wyglądający wzór. Czy overaroused lub underaroused, kluczem do zrozumienia traumą dzieci jest, aby wiedzieć, że ich system nerwowy jest nieuregulowana i niezrównoważona. Jest na chodzie wysokie i nawinięte ciasno.

Jeden przeżył uraz opisane dychotomię undersarousal w ten sposób: „Czujesz się jak kaczka Siedzisz na wodzie wszystkie Regal ale jesteś pedałowania jak cholera spodu.”. Kolejny uraz przeżył powiedział, że z underarousal „To tak, jakby twoje ciało zatrzymuje się, ale twoje wnętrzności ruszać”. Underaroused wzór tylko wygląda przeżył uraz jest spokojne i mniej pobudzony niż w przypadku overaroused wzorca. Wewnątrz jednak system nerwowy jest tak samo chodzie.

Overarousal często wygląda dzieci straciło kontrolę nad sobą, a underarousal wygląda dzieci zrezygnowało. Wyobraźcie sobie dziecko, które jest stale wstawania z fotela, starając się zaangażować w sprawy innych ludzi, kładąc [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] dłonie i stopy, gdy nie są potrzebne.
Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]