dlaczego gra wywala mnie do pulpitu

dlaczego gra wywala mnie do pulpitu

Lip 24

dlaczego gra wywala mnie do pulpitu

O Minecraft Seeds- świata, czym są, jak znaleźć Yours, a jakimś forum Ulubione

Pomimo zabawy górniczych, modów i potworów, najlepsza część Minecraft jest nieograniczona gama surrealistyczny, losowo generowane światy zagrać. O dziwo, te wszystkie labirynt jaskiń, wiszące skały i pływające wyspy zacząć od krótkich ciągów liczb zwane nasiona mapie.

Nasiona Minecraft to początek bardzo skomplikowanego wzoru matematycznego, który tworzy świat od zera. Wszystkie skały, doliny, jeziora i groty, które widzisz są wynikiem algorytmu, który ekstrapoluje ziarno, nie pozostawiając dwa światy dokładnie takie same. Generator świat rysuje zupełnie nowy teren z nasion jak zbadać na zewnątrz od punktu odradzania; reszta świata Minecraft nie istnieje w pliku mapy, zanim zobaczysz go po raz pierwszy. To dlatego rozmiar pliku zwiększa się zbadać.

Minecraft nasiona światowe są niemal całkowicie losowy. Podczas tworzenia nowej mapy w Minecraft, masz możliwość ręcznego ustawiania materiału siewnego i odradzania punkt. To jest miejsce, gdzie gracze mogą wejście ziarno oni znaleźć na forum lub dyskusyjnych desek; generator świat uznaje słowo lub frazę jak "lodowiec" lub krótki ciąg cyfr. Jeśli generator nasion pozostanie puste, Minecraft wykorzystuje datę i czas zegara komputera jako losowych-innego powodu, dla którego jest to prawie niemożliwe, aby wylądować w kogoś innego świata grał wcześniej .

Ok, więc możliwości świata nie są dokładnie nieskończona. Ale począwszy od losowych nasion daje dostęp do 18 trylionów możliwych światów.

Ale jak można mieć pewność, że grasz świat, w którym nikt nie dotarł jeszcze? Nie bać się; a nawet jeśli używasz ziarno zamieszczonych przez innego użytkownika, nie dwa światy są zawsze generowane w dokładnie taki sam sposób. Korzystanie z cudzego nasion lub wejście słowo lub frazę wygeneruje świat z podobnymi formacjami lądowymi na podobnych X - Y - współrzędne Z, ale ze względu na ekstrapolacji matematycznej zaangażowanych, świat nigdy nie będzie taka sama. Z mojego osobistego doświadczenia, jeśli grasz na dwóch mapach z tego samego materiału siewnego, dostaniesz dziwnie znajome bloki, które nie są tak dokładnie, gdzie je i przerażający sens Da © ja vu lewo. A jeśli nie chcesz grać na świecie cudzego, nie bój się. Minecraft nasiona świata upewnić każda mapa jest wyjątkowy. Oznacza to, że 18 trylionów rodzaju unikalnego - Powodzenia badające je wszystkie!

Marissa Alysson jest entuzjastą gier, który whiled dala wiele godzin żyją w swoim własnym świecie Minecraft. Jako miłośnik Minecraft Marissa opracował kompleksowe źródło informacji dla fanów Minecraft na www.minecraftadventuremaps.net która ma nie tylko informacje związane z minecraft map przygodowych, ale także gdzie znaleźć najlepsze serwery minecraft i kilka ogólnych wskazówek Minecraft.

Artykuł dzięki: