dlaczego gra otwiera mi sie w oknie

dlaczego gra otwiera mi sie w oknie

Paź 27

dlaczego gra otwiera mi sie w oknie Cielesne odczucia ciepła, szybkie bicie serca, uczucie ucisku lub napięcia, na przykład, może sygnalizować potrzebę czasu z dala od innych, w bezpiecznym, bezsankcyjnego miejscu. Mając takie miejsce, aby przejść do jako zasób - bez wygnana jest tam punitively - może pomóc system nerwowy robić to, co trzeba zrobić, aby uspokoić i wrócić do równowagi (zwykle trwa 20 minut).

9.Help dziecko budowę i / lub utrzymanie i uzyskiwanie dostępu do zasobów, takich jak przyjaciół, członków rodziny, kochające i działania są w tym dobrzy pomóc im poczuć właściwy i skuteczny, zarówno akademickie, sportowe, artystyczne lub dobroczynne / pomocny innym. Wszystkie dzieci muszą czuć się tak, jakby znaczenia, że ??są wartości i mają ważną rolę do odegrania.

dlaczego gra otwiera mi sie w oknie

10.Offering cichy (bardzo niewiele mówiącego) połączenie poprzez delikatne gospodarstwie może ułatwić uwalnianie lub puszczając stresu i niepokoju. Gdy trzyma swoje dziecko, można zauważyć u dziecka drżenie, drżenie, wydzielając ciepło lub pocenie się, nawet ziewanie nadmiernie. Odpowiedzi te są nie tylko normalne, ale także zdrowe i nie powinien zostać przerwany, ale po prostu patrzył i zatwierdzone przez krótkie wypowiedzi takich jak: "To jest to. To jest w porządku. Wystarczy do tego dopuścić. Jestem tutaj z wami." (Więcej na ten temat w "Dlaczego Studenci Underachieve: Jakie Nauczyciele i rodzice mogą zrobić", strona 62, 63.)

dlaczego gra otwiera mi sie w oknie

11.While nie jest konieczne, a czasem szkodliwe mieć dziecko mówić o uraz zdarzenia (ów), jeśli dziecko stale przynosi ją i chce rozmawiać o tym, że ważne jest, aby podkreślić w różnych punktach w całej historii, co się dziecka zasoby były - kto lub co było pomocne dla nich lub jakie są ich mocne strony było to, że przyczynił się do ich przetrwania.

12.Educate nauczycieli i lekarzy dziecka o tym, co dziecko zostało przez i co jej konkretnej potrzeby.
Artykuł dzięki: